مسابقات فوتسال جام رمضان چهاربرج آغاز شد + برنامه مسابقات

جام رمضان چهاربرجمسابقات فوتسال جام رمضان بعد از وقفه‌ای سه ساله از دیروز در سالن ورزشی امام علی شهر چهاربرج آغاز گردید. این مسابقات با حضور هشت تیم و در دو گروه چهار تیمی برگزار می‌شود.

امسال بر خلاف دوره‌های قبل استقبال خوبی از این مسابقات نشده است و در تاریخ برگزاری این مسابقات برای اولین بار است که بازی‌ها با حضور تنها هشت تیم برگزار می‌شود. در سالهای گذشته، این مسابقات حتی با حضور 32 تیم نیز برگزار شده بود. شاید یکی از مهمترین علت‌های عدم استقبال خوب و پرشور تیم‌ها و جوانان، همین وقفه سه ساله در برگزاری بازی‌ها باشد که باعث از بین رفتن مقام و وجهه مسابقات گردیده است.

البته علل دیگری نیز در این میان می‌تواند قابل طرح باشد ولی پرداختن تفصیلی به آنها خود بحث دیگری را می طلبد که در حوصله این گزارش نمی‌گنجد. اما اگر بخواهیم اشاره کوتاهی به برخی از این علل بکنیم می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1- برگزاری مسابقات در فصل تابستان به دلیل مقارن شدن ماه رمضان با این فصل با این توضیح که فصل تابستان در شهر چهاربرج و روستاهای حومه فصل کار و کشاورزی است. 2- مشکلات و دغدغه های اقتصادی جوانان و عدم توانایی در پرداخت هزینه‌های تیمداری. با این توضیح که امروزه برای جوان چهاربرجی دغدغه‌های مادی مهمتر از دغدغه‌های ورزشی شده است. 3- افزایش مشکلات و معضلات اجتماعی و کمرنگ شدن روحیه ورزش کردن بین جوانان. 4- کمبود زیرساخت‌ها و امکانات خوب ورزشی در شهر چهاربرج.

گفتنی است برنامه مسابقات این دوره به شکل زیر است:

برنامه مسابفات جام رمضان چهاربرج

برنامه مسابفات جام رمضان چهاربرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *