مسابقات فوتسال جام رمضان چهاربرج با قهرمانی تیم اتحاد پایان یافت

فوتسال جام رمضان چهاربرجشب گذشته در فینال این رقابت‌ها تیم فوتسال اتحاد به مصاف تیم سیمینه رفت که در پایان بازی تیم اتحاد توانست با نتیجه 4 بر 1 رقیب جوان خود را از پیش رو بردارد و قهرمان مسابقات شود. این دیدار که با قضاوت داوران خوشنام چهاربرجی مهدی و منوچهر ابراهیمی آذر همراه بود حاشیه‌هایی نیز داشت که اخراج یک بازیکن از تیم سیمینه و اعتراض شدید آنها بر روند داوری مسابقه از جمله آنها بود که به تعطیلی چند دقیقه ای بازی انجامید. این اتفاق سرانجام با دخالت بزرگترهای تیم و مسئولین مسابقه ختم به خیر شد.

یکی از ویژگی های بسیار خوب این دوره از مسابقات برگزاری بازی‌ها بدون حضور حتی یک مامور انتظامی و امنیتی بود که نشانگر اعتماد و شعور بالای مسئولین برگزاری مسابقات و فرهنگ  تماشاگران است.فوتسال جام رمضان چهاربرج

از نکات جالب این دیدار حضور آقای عیسی زاده نماینده مردم میاندوآب، تکاب و شاهین دژ در سالن برگزاری مسابقات بود. آقای عیسی زاده در بین دو نیمه بازی با ادای سخنرانی کوتاهی خود را یکی از طرفداران ورزش و تیم تراکتورسازی آذربایجان معرفی کرد و تاکید نمود که نامردها حق تیم تراکتور را خوردند و نگذاشتند که این تیم قهرمان شود. تماشاگران نیز تیم تراکتورسازی و آقای عیسی زاده را مورد تشویق خود قرار دادند. آمدن آقای عیسی زاده شاید به تریبون تبلیغات انتخاباتی شباهت بیشتری داشت تا حضور بدون چشم‌داشت و از روی علاقه در یک مسابقه ساده ورزشی. ولی هرچه بود فرصتی بود که مشکلات و دردهای مردم چهاربرج را بشنود.

درپایان بازی آقای حبیب خیری به نمایندگی از ورزش دوستان و ورزشکاران چهاربرجی چند مورد از مطالبات و مشکلات  ورزشی مردم چهاربرج را مطرح نمود. نبود اداره مستقل تربیت بدنی چهاربرج  و مشکلات اساسی سالن امام علی از قبیل نبود آب سرد کن، مشکل روشنایی، سوراخ‌های سقف این سالن و خرابی کف‌پوش از جمله این مشکلات بودند. آقای عیسی زاده نیز قول مساعد دادند که حتما اعتبارات لازم برای حل این مشکلات را در نظر خواهند گرفت و مهمتر از همه ایشان قول دادند که تا یک سال آینده سرپرست تربیت بدنی چهاربرج به یک اداره مستقل تبدیل شود. همچنین ایشان متعهد شدند که هزینه‌های تیمهای فوتبال شرکت کننده در لیگ استان را متقبل شوند.

امیدواریم این وعده‌های آقای عیسی زاده از نوع وعده‌های انتخاباتی نبوده و هر چه زودتر عملی گردند.فوتسال جام رمضان چهاربرج

فوتسال جام رمضان چهاربرج

فوتسال جام رمضان چهاربرج

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *