از لیگ زمستانی فوتسال هم خبری نیست !

IMG_20160111_130827

تیم فوتسال تراکتور، قهرمان اولین دوره لیگ فوتسال چهاربرج

 

لیگ فوتبال چهاربرج تابستان امسال برخلاف انتظارات برگزار نشد و به گفته مسئولین برگزاری مسابقات، هیچ کدام از تیم ها مدارک کامل به هیئت فوتبال تحویل نداده و همکاری لازم را با هیئت نداشته اند و همین، سبب عدم برگزاری لیگ فوتبال در شهر ورزش دوست چهاربرج گردید.
این در حالیست که تیم های فوتبال با انجام تمرینات آماده سازی و  برگزاری بازی های تدارکاتی، خود را با اشتیاق خاصی محیای برگزاری لیگ فوتبال شهر می نمودند.
اصلا چرا باید تیم ها حاضر به شرکت در لیگ فوتبال نباشند در حالی که با جدیت آماده انجام بازی های لیگ می شدند؟
منطقی نیست که صاحبان هیئت فوتبال و مسئولین برگزاری آن، شرایطی را باید فراهم می نمودند و ننمودند ؟
در سال 94 به جز مسابقات پیشکسوتان و ادارات فقط یک جام رمضان برای قشر مهم جوانان برگزار گردید. به نظر می رسد در تقویم امسال هیئت فوتبال برنامه خاصی برای قشر جوانان چهاربرجی تدبیر نشده باشد.
بر طبق شنیده ها از مدیران برخی تیم های حاضر در اولین دوره لیگ فوتسال بعید است دومین دوره لیگ در زمستان امسال برگزار گردد.
تعطیلی ورزش شهر مسبب سوق جوانان به بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی خواهد شد و قشر جوان چهاربرج در نبود محیط سالم برای پر نمودن اوقات فراغت و تخلیه انرژیه ممکن است به مسیرهای نادرستی کشیده شوند. و نباید از این نکته غافل شد که آینده هر شهری به جوانانش وابسته است.
در پایان از مسئولین محترم و زحمت کش هیئت فوتبال این انتظار می رود با توجه به اینکه همگی از پیشکسوتان فوتبال شهرمان هستند و از فوتبال و مسائل آن بیگانه نیستند با تمهیدات خردمندانه و برنامه های کاری مناسب و در راستای پر کردن اوقات فراغت جوانان شهر از هیچ تلاشی دریغ ننمایند.

IMG_۲۰۱۶۰۱۱۱_۰۱۲۳۵۶-1-1

وحید مدبر – سرویس ورزشی اوجاق

 

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *