وضعیت نامناسب محل بازی کودکان در پارک چهاربرج

وضعیت نامناسب محل بازی کودکان در پارک چهاربرجهمانطور که در تصاویر ملاحظه می‌کنید پارک شهدای دولت (سئل باسار) که بزرگ ترین و به نوعی تنها پارک رسمی شهر چهاربرج محسوب می‌شود فاقد حداقل امکانات تفریحی استاندارد همسو با ویژگی‎های کودکان و شرایطی مناسب برای بازی و تفریح آنها می‌باشد.

متاسفانه تمامی وسایل بازی این پارک فلزی و از جنس آهن بوده که امروزه استفاده از چنین وسایلی به دلیل صدماتی که می‌تواند به بچه ها بزند به کلی منسوخ شده و به جای آن از وسایل پلاستیکی استفاده می‌شود. علاوه بر این محیط این شهر بازی هم بسیار خطرناک است. همانگونه که در تصاویر ملاحظه می کنید محل بازی بچه‌ها بیشتر به دامنه کوهستان شباهت دارد تا به یک پارک. چرا که همه گونه سنگ و کلوخی را می‌توان در اینجا یافت. اگر خدایی نکرده کودکی در اینجا زمین بخورد خدا می‌داند که چه بلایی به سرش خواهد آمد.

charburc-parki-03کلا پدر و مادرهای چهاربرجی وقتی بچه‌هایشان را به این پارک می‌آورند یک دستشان باید در دست بچه‌شان باشد و دست دیگرشان هم باید از دامن خداوند آویزان باشد تا کودکشان سلامت به خانه برگردد. در روزگاری که در اکثریت پارک‌های ایران از کف پوشهای پلاستیکی برای محل بازی کودکان استفاده می‌شود، استفاده شهرداری چهاربرج از سنگ و کلوخ برای محل بازی این بچه‌ها در این پارک جای سئوال دارد.

امیدواریم که مسئولین شهرداری چهاربرج تامین فضای مناسب بازی برای این قشر دوست داشتنی و آینده ساز را در دستور کار قرار داده و اقدامات لازم را انجام دهند.وضعیت نامناسب محل بازی کودکان در پارک چهاربرج

مطالب مرتبط

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *