باخت تیم وحدت شهرداری چهاربرج در سایه باخت مدیران و مسئولین شهر

باخت تیم وحدت شهرداری چهاربرج در سایه باخت مدیران و مسئولین شهرروز گذشته تیم وحدت شهرداری چهاربرج در چهارچوب مسابقات دسته اول فوتبال استان به مصاف تیم شهرداری اشنویه رفت و در پایان، بازی را با نتیجه یک بر صفر به حریف خود واگذار کرد. تیم وحدت شهرداری با این که می توانست با استفاده از فرصت میزبانی خیلی راحت رقیب خود را شکست دهد، ولی با حاشیه سازی‌ها و مشکلاتی که قبل از شروع بازی برای تماشاگران چهاربرجی اتفاق افتاد نتوانست به تمرکز فکری و روانی لازم برای ادامه بهتر بازی دست یابد.

در این بازی به دلیل نبود سکوهایی برای نشستن تماشاچی ها در ورزشگاه شهدای چهاربرج تماشاگران را به داخل زمین راه ندادند و خیل عظیم ورزش دوستان چهاربرجی مجبور شدند علی رغم اعتراض خود به وضع موجود به خانه‌های خود بازگردند و عده‌ای از آنها نیز از پشت تورهای فلزی ورزشگاه در وضعیت بسیار نامطلوبی بازی را تماشا کنند.باخت تیم وحدت شهرداری چهاربرج در سایه باخت مدیران و مسئولین شهر

این باخت تنها باخت تیم فوتبال وحدت چهاربرج نبود بلکه باخت مدیریت، مسئولیت و وجدان تمام مسئولین شهرمان بود. از شوراهای خوش پوش و خوش تیپش گرفته تا شهردار و مسئولین تربیت بدنی و نمایندگانی که فقط و فقط شعار می‌دهند، همگی در این باخت سهیم بودند.

حتی من و تو و همه ما شهروندان چهاربرج نیز در این باخت و باخت‌های دیگر و عدم توسعه شهرمان مسئولیم چرا که مسئولین و نمایندگانمان هر سازی زدند ما آن گونه رقصیدیم و هیچ گاه یاد نگرفتیم مطالبه‌گر باشیم و حقمان را از آنها بخواهیم. ما منتظر ماندیم سهممان را از در خانه‌مان تحویل دهند. اگر هم سهممان کم شد باز منتظر ماندیم تا کس دیگری اعتراض کند نه ما؛

آخر شدیم بازیچه دست مسئولین و نمایندگانی که در زمان انتخابات پیدا می‌شوند، قول می‌دهند، و باز هم عمل نمی‌کنند. این کار را بارها و بارها تکرار می‌کنند ولی ما باز هم در بازی آنها می‌بازیم. وقتی نماینده‌ای به شهرمان آمده آیا تا به حال اتفاق افتاده که از او توضیح بخواهیم که در این سالها برای شهرمان چه کرده است؟ چرا قولهایش عملی نشده است؟ اگر هم کسی اعتراضی نمود آیا با او هم صدا شدیم یا بجای آن او را به دلیل منافع شخصی خودمان تخریب نمودیم؟ آیا دلیل اینکه برخی نمایندگان در سالهای گذشته خودشان را با جمشیدخان اشتباهی می‌گرفتند و رفتاری غیر مدنی از خود بروز می‌دادند، ما نبودیم؟ ما نبودیم که از آنها بت ساختیم و پرستش نمودیم؟

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *