وحدت دوباره ترمز برق اورمیه را کشید

تیم فوتبال وحدت چهاربرجوحدت چهاربرج در مصاف با صدرنشین سوپرلیگ فوتبال استان آذربایجان غربی توانست نمایش خوبی از خود نشان بدهد. هرچند که نتوانست موقعیت‌های خود را تبدیل به گل کند.

بازیکنان برق اورمیه که عادت به بازی در چمن نامساعد استادیوم شهدای چهاربرج را نداشتند و از طرفی بازی خوب تیم وحدت شهرداری باعث فلج شدن این تیم در اکثر دقایق نیمه اول این دیدار شد. در نیمه دوم این دیدار نیز بازیکنان وحدت شهرداری سوار بر بازی بودند و چندین موقعیت گل نیز توانستند بوجود بیاورند که با بی دقتی از دست دادند. همچنین چندین موقعیت خطرناک هم توسط بازیکنان برق اورمیه از دست رفت که مهمترین آن‌ها توسط بازیکن شماره 28 برق، میلاد کسانی به تیرک دروازه وحدت اصابت نمود.

از جمله مشکلاتی که می توان درباره تیم وحدت اشاره کرد نداشتن یک بازیکن تمام کننده با کیفیت بود. بازیکنان با کیفیتی در فوتبال چهاربرج هستند که تمام کننده خوبی‌اند و وحدتی‌ها می‌توانستند از آنها استفاده کنند. مثلا آقای سعید صحرایی که بازی ایشان مورد تایید همه فوتبالی‌های شهرمان هست و همچنین آقای خلیل ساجدی‌فر که آقای گل سال پیش لیگ چهاربرج شده بود و با تیم انقلاب چهاربرج به مقام قهرمانی لیگ چهاربرج هم رسید.

شهرمان بازیکن‌های خوب و با کیفیت زیادی در همه پست‌ها دارد که دیدن و شناساندن آن‌ها نگاه حرفه‌ای مدیران را می طلبد.

وحید مدبر - سرویس ورزشی اوجاق

وحید مدبر – سرویس ورزشی سایت اوجاق

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *