رضا شیخه: در سال 94 چندین برنامه و نمایشگاه فرهنگی در میاندوآب برگزار می‌شود

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان میاندوآب از برگزاری 14 برنامه و نمایشگاه شاخص فرهنگی در این شهر در سال 94 خبر داد.
رضا شیخه در گفت‌و‌گو با خبر‌نگار تسنیم در اورمیه، با بیان اینکه امسال در صورت تخصیص اعتبار مورد نیاز برنامه‌های فرهنگی متعددی اجرا می‌شود، اظهار داشت: امسال برای برگزاری برنامه‌های فرهنگی مختلف در شهرستان میاندوآب 300 میلیون تومان اعتبار در‌خواست داده شده است.
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندوآب تصریح کرد: نمایشگاه محصولات فرهنگی، نمایشگاه هنرهای تجسمی، عکاسی، نقاشی، خشنویسی، برپایی کارگاه‌های آموزشی در حوزه ادبی‌ و فرهنگی، همایش تجلیل از خبر‌نگاران، برگزاری نمایشگاه آثار فرهنگی و هنری بانوان از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای سال 94 است.
وی اظهار داشت: حمایت از برنامه‌های ملی‌ و‌ فرهنگی، حمایت از فیلم‌کوتاه، جشنواره فیلم‌ و‌ عکس، شب شعر و موسیقی آذربایجانی و برپایی محافل انس با قرآن از جمله مهم‌ترین برنامه‌ها این اداره در سال 94 محسوب می‌شوند.
شیخه از همکاری‌ و مشارکت این اداره با سایر ارگان‌ها در همه فعالیت‌های فرهنگی خبر داد و گفت: امسال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندوآب ضمن مشارکت در برپایی مطلوب آیین اعتکاف در مساجد این شهر 500 بسته فرهنگی بین معتکفین توزیع می‌کند.
وی از برگزاری مسابقات قرآنی در 11 اردیبهشت ماه امسال هم زمان با سراسر کشور در میاندوآب خبر داد و‌ بیان‌کرد: 192 نفر در این مسابقه از شهرستان میاندوآب شرکت کرده‌اند و بیشترین تعداد شرکت کنندگان این دوره از مسابقات را بانوان تشکیل داده‌اند.
شیخه با اعلام اینکه سیزدهمین سالگرد تاسیس انجمن معتادان گمنام با محوریت تبیین بازدارندگی از شیوع مصرف مواد مخدر در این شهرستان برگزار می‌شود، اظهار داشت: هدف از اجرای این چنین برنامه‌هایی شناسایی، تعیین هدف و روش مناسب برای ترک مواد و اعلام پاکی مبتلایان به مواد افیونی است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *