حضور سید عزیز حسینی تولید کننده نمونه میاندوآبی در برنامه اولدوز شبکه استانی آذربایجان غربی

سید عزیز حسینیسید عزیز حسینی تولیدکننده نمونه میاندوآبی دیشب مهمان برنامه زنده اولدوز از شبکه آذربایجان (شبکه استانی آذربایجان غربی) بود.

این گفتگوی صمیمی در حدود 30 دقیقه به طول انجامید که در آن آقای حسینی به تبیین فعالیتها و معرفی واحدهای تولیدی و میزان تولیدات و چگونگی موفقیت در این عرصه پرداختند که بدون هیچ کمکی از جانب ارگان‌های دولتی و تنها با عظم راسخ و تکیه بر توانایی‌های خویش و با مدیریتی علمی توانسته‌اند ناممکن‌ها را ممکن سازند. او یکی از بزرگترین لذت‌های زندگی‌اش را ایجاد شغل برای جوانان سرپرست خانوار برشمرد و تصریح کرد که هیچ خاطره‌ای شیرین‌تر از این نیست که توانسته‌ام برای برخی از این جوان‌ها فرصت کار کردن ایجاد کنم.

سید عزیز حسینیآقای عزیز حسینی یکی از کارآفرینان و تولید کنندگان نمونه در سطح کشور است. وی دارای زنجیره تولیدی از قبیل کارخانه خوراک دام و طیور، مرغ مادر گوشتی، جوجه کشی، کشتارگاه و مرغداری‌های گوشتی است. یکی از این واحدها در سال 92 به عنوان واحد کارآفرینی نمونه کشوری انتخاب شده و مورد تجلیل آقای روحانی ریاست محترم جمهوری قرار گرفته است. شركت اروم گوهر دانه میاندوآب نیز به مدیریت این شخص در همین سال به عنوان توليد كننده نمونه ملی در زمینه خوراك دام و طیور و آبزیان انتخاب شده است.

آقای حسینی که با سرمایه‌ای بسیار اندک و تنها با تلاش و استقامتش پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی نموده است، تولیداتی بالغ بر 150 هزار قطعه مرغ مادر، 12 میلیون قطعه تخم مرغ نطفه‌دار در سال و ماهانه با دستگاه های مخصوص جوجه کشی، یک میلیون جوجه گوشتی تولید می‌کند. همچنین در کارخانه خوراک دام و طیور ایشان نیز سالانه 50 تا 60 هزار تن خوراک دام و آبزیان تولید می‌شود.

ایشان که رمز موفقیت خود را تلاش و کوشش و استفاده از شیوه‌های علمی به روز در کار تولید می‌داند توانسته است برای بیش از 300 نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد کند.

یکی از نکات جالب حضور آقای حسینی در برنامه اولدوز جواب نسبتا تند و صریح ایشان نسبت به یکی از سؤالات مجری برنامه اولدوز بود. مجری برنامه با طرح پیش زمینه‌ای مبنی بر اینکه آقای حسینی در امورات خیریه نیز فعالیت‌های زیادی دارند از وی درخواست نمودند که به چند مورد از آنها اشاره کند! ولی با جواب صریح آقای حسینی مواجه می شود: “گفتن این چیزها اصلا درست نیست و کاملا غیر اصولی می‌باشد”.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *